facebook
Tworzenie faktur on-line

Tworzenie faktur on-line

1518 wyświetleń

Z dumą informujemy że powstała nowa wersja oprogramowania dla naszego systemu zarządzania treścią X-CMS. Teraz wystawianie faktur stanie się jeszcze prostsze niż kiedykolwiek. Wystarczy że zalogujesz się na swoją stronę internetową i już możesz korzystać nie tylko z jej funkcjonalności podstawowej, jak dodawanie artykułów lub kolejnych podstron, ale i załatwisz część spraw związanych z Twoim biznesem. 

Zawsze byliśmy zdania, że strona internetowa to świetny przedstawiciel handlowy, działający 24 godziny na dobę. W dobie rozwoju technologi internetowych wydaje się to być bezwarunkową podstawą i należało by w końcu poszerzyć tę cechę dlatego otworzyliśmy nowy program rozwoju systemu CMS, który właśnie jest już powoli wdrażany. Nasze strony internetowe będą nie tylko przedstawiały Twoje produkty czy usługi w sieci ale także będą wspomagały Twój biznes. 

Zasada działania programu do wystawiania faktur jest banalnie prosta. Mamy bazę klientów, mamy bazę produktów z nich korzystamy podczas wystawiania faktur. Wystarczy wybrać odpowiedniego klienta oraz odpowiedni produkt, wpisać kwotę i zapisać. Faktury możemy pobierać na komputer, wydrukować i wysłać listem naszemu kontrahentowi lub za pomocą jednego przycisku wysłać fakturę klientowi za pośrednictwem poczty elektronicznej.

System faktur na stronie internetowej dla ciekawych użytkowników ma wiele funkcji, które pozwalają na personalizację programu do własnych potrzeb. Jedną z takich funkcjonalności jest możliwość tworzenia własnych szablonów dla dokumentów. Możesz tworzyć wygląd faktury w zależności od pory roku, dnia. Możesz tworzyć dokumenty dopasowane do okresu świątecznego, wszystko zależy tylko od Twoich pomysłów i chęci.

Pełny opis funkcjonalności oraz instrukcje znajdziesz na stronie: Tworzenie stron z X-CMS - faktury


Kontakt

Nazwa firmy:
Design Studio WWW
Adres:
ul. Wyzwolenia 8
:
66-620 Gubin
Telefon:
+48 662 933 374
E-mail:
info@xcms.pl
:
Przedstawiciel handlowy:
Miasto Wrocław
Adres:
Orzechowa 111/16
:
50-540 Wrocław
Sklepy internetowe - Design Cart - designcart.pl