facebook

Strona internetowa dla 4System


Kategorie projektów: Strony internetowe
Technologie:

HTML5, CSS3, PHP, JQuery, MySQL

Miejscowość:

Warszawa

Mocno interaktywna strona internetowa to to co lubimy najbardziej przy realizacjach. Jeżeli nadarzy się okazja, a klient ma podobne zdanie wdrażamy interakcje do każdego elementu na stronie internetowej. Taki jest też efekt realizacji dla firmy  4System z Warszawy. Ma potrzebę serwisu internetowego zostały napisane specjalne moduły zapewniające niebywałą interakcję oraz plastyczność. W każdej zakładce znajdziemy niebywałe rozwiązania oraz nowoczesne technologie. 

Głównym elementem strony głównej serwisu internetowego jest baner. Wykonany dla całej powierzchni ekranu. Baner z obrazem oraz podpisem i łącznie z nawigacją podlega skalowaniu piksel po pikselu w zależności od rozdzielczości ekranu lub jego samodzielnej zmiany.

Kolejny moduł to dość nietypowa nawigacja. Ułożone w szachownicę bloki z obrazami na przemian z tytułami, prowadzą to podstrony z dotacjami. Po najechaniu kursorem zachodzi interakcja, po kliknięciu rozsuwa nam się panel, odsłaniający poddziały danej dotacji z możliwością przejścia do większej ilości dotacji. Moduł jest w pełni resposnywny i został zaprojektowany tylko dla firmy 4System.

Kolejnym modułem wykonanym dla firmy jest moduł pozwalający wyświetlać logotypy partnerów z możliwością dodawania linków oraz pełnej edycji zawartości.

Na podstronie o firmie znajdziemy moduł wyświetlający w nowoczesnej formie statystyki dotyczące firmy. Dane liczbowe podlegają animacji, a całość ma potężne wsparcie po stronie administratora.

Dla 4System zaprojektowaliśmy również karuzelę przewijającą członków zespołu. Moduł pozwala dodawanie zdjęć oraz danych kontaktowych. Obróbka graficzna przebiega automatycznie.

Zapraszam do obejrzenia serwisu internetowego online.


Kontakt

Nazwa firmy:
Design Studio WWW
Adres:
ul. Wyzwolenia 8
:
66-620 Gubin
Telefon:
+48 662 933 374
E-mail:
info@xcms.pl
:
Przedstawiciel handlowy:
Miasto Wrocław
Adres:
Orzechowa 111/16
:
50-540 Wrocław
Sklepy internetowe - Tworzenie sklepu internetowego