facebook

Strona internetowa dla Bellis Pharma


Kategorie projektów: Strony internetowe
Technologie:

HTML5, CSS3, PHP, JQuery, MySQL

Miejscowość:

Warszawa

Ciekawa strona internetowa wykonana dla firmy farmaceutycznej z Warszawy. Serwis został wykonany z pieczołowitą starannością o wszystkie szczegóły. Jest to strona internetowa informacyjna. Do jej produkcji użyliśmy naszego systemu zarządzania treścią X-CMS. Szata graficzna serwisu została wykonana w odcieniach bieli oraz fioletu. Zastosowaliśmy wiele interakcji, widocznych już podczas ładowania się strony. Dodaliśmy skalowany nagłówek, który bardzo ułatwia przeglądanie strony internetowej. 

Baner strony internetowej, dość sporych rozmiarów, przedstawia obraz nawiązujący do tematyki laboratoryjnej. Jest to moduł, który pozwala na uruchomienie pokazu slajdów. Wszystkie elementy serwisu zostały wykonane w nawiązaniu do kolorystyki logotypu firmowego. W większości na kontrastowym białym tle dają poczucie nieskazitelnej estetyki oraz bardziej czytelne.  

Serwis został wyposażony w system aktualności, który zawsze zwiększa atrakcyjność strony internetowej, pozwala na przekazanie użytkownikom dużo większych dawek informacji.

Główną funkcjonalnością strony internetowej jest katalog produktów, który pozwala na przedstawienie wyrobów Bellis Pharma w jak najbardziej przystępnej formie. Karta produktu składa się z obrazu lub galerii zdjęć prezentowanego wyrobu. Po prawej stronie zawarte są informacje opisujące danych produkt. Pod nimi znajduje się przycisk otwierający okno modalne z formularzem, pozwalającym na wysłanie zapytania do obsługi, odnośnie produktu, którego właśnie oglądamy.

Dla katalogu produktów został wykonany dodatkowy moduł prezentujący ostatnio dodane produktu. Moduł został zapakowany w bardzo ciekawą szatę graficzną wspieraną technologią parallax. Tło modułu reaguje na ruch kursora. 


Kontakt

Nazwa firmy:
Design Studio WWW
Adres:
ul. Wyzwolenia 8
:
66-620 Gubin
Telefon:
+48 662 933 374
E-mail:
info@xcms.pl
:
Przedstawiciel handlowy:
Miasto Wrocław
Adres:
Orzechowa 111/16
:
50-540 Wrocław
Sklepy internetowe - Tworzenie sklepu internetowego