facebook

Strona internetowa dla przedszkola


Kategorie projektów: Strony internetowe
Technologie:

HTML5, CSS3, PHP, JQuery, MySQL

Miejscowość:

Warszawa

Wesoła strona internetowa zaprojektowana dla przedszkola prywatnego Jutrzenka z Warszawy. Założeniami serwisu było uwidocznienie atmosfery przedszkolnej już na stronie WWW. W tym celu zaprojektowaliśmy kolorową szatę graficzną z dominacją cieplejszych barw, które nadają kompozycji wesołości. Główna strona składa się z podwójnej nawigacji. Pierwsza pozioma pozwala zwiedzić każdy zakątek serwisu internetowego, druga obrazkowa prowadzi do głównych działów. Jej zadaniem głównym jest tworzenie odpowiedniej atmosfery na stronie WWW.

Strona internetowa dla przedszkola Jutrzenka jest przykładem, typowego serwisu informacyjnego. Zawiera niezbędne informacje o kadrze przedszkola, wizji, jego misji oraz o metodach nauczania przygotowanych dla uczęszczających tam dzieci. Serwis zawiera szczegółowe informacje dotyczące zajęć ich ilości, zajęć dodatkowych. Każdy rodzić odwiedzający serwis jest w stanie podjąć właściwą decyzję na podstawie zamieszczonych na nim informacji.

Dla rodziców już zapisanych do przedszkola dzieci, jest prowadzona galeria zdjęć z różnych wydarzeń, z życia codziennego przedszkola. 

Strona WWW została wyposażona w stronę kontaktową składającą się z podstawowych danych kontaktowych, formularza kontaktowego, który umożliwia bezpośredni kontakt z sekretariatem przedszkola oraz mapką dojazdową.


Kontakt

Nazwa firmy:
Design Studio WWW
Adres:
ul. Wyzwolenia 8
:
66-620 Gubin
Telefon:
+48 662 933 374
E-mail:
info@xcms.pl
:
Przedstawiciel handlowy:
Miasto Wrocław
Adres:
Orzechowa 111/16
:
50-540 Wrocław
Sklepy internetowe - Tworzenie sklepu internetowego