facebook

Strona internetowa JT Design


Kategorie projektów: Strony internetowe
Technologie:

HTML5, CSS3, PHP, JQuery, MySQL

Miejscowość:

Wrocław

Strona internetowa stworzona dla biura projektowego Jt Design, działającego na terenie Wrocławia. Witryna internetowa jest połączeniem dwóch koncepcji: tradycyjnych rozbudowanych stron internetowych, oraz stron internetowych typu One Page (scoll'owanych). Połączenie tych dwóch koncepcji umożliwiło nam stworzenie nieskromnego w informacje serwisu internetowego o świetnych walorach graficznych oraz wielu interakcjach. Główną przestrzenią serwisu jest strona główna, która jest właśnie reprezentuje wyżej omawiany styl One Page. Znajdziemy na niej wszystkie zakładki, wszystkie zagadnienia związane z firmą. Działy te jednak odsyłają do bogatszych zasobów w treść za pomocą dobrze widocznych przycisków.

Strona startowa została w całości wyścielona naszymi modułami. Najczęściej występującym jest moduł Featured Box. Służy do publikowania krótkich informacji w blokach. Moduł wykorzystaliśmy ten głównie w dziale "Etapy projektu". Featured Box pozwala na wyświetlenie nagłówka, treści, przycisku więcej oraz elementu graficznego. Może być to jedna z wielu ikon dostępnych w już w module lub obraz, wybrany przez nas. Moduł pozwala na wyświetlanie elementów graficznych w prostokącie lub kole. Mamy bogate możliwości ułożenia bloku. Obraz może być po lewej, prawej stronie lub na górze. Moduł pozwala również na pełne formatowanie wyglądu treści.

Kolejny moduł dla systemu zarządzania treścią to moduł prezentujący najnowsze albumy. Moduł pozwala na wyświetlenie wszystkich lub określonej liczby albumów z danej kategorii, lub grupę albumów wybranych przez nas. Mamy możliwość sortowania według daty powstania, lub nazwy. 

Po najechaniu kursorem na okładkę albumy otwiera nam się panel z linkiem do pełnej galerii. Tym sposobem wychodzimy z trybu One Page by zasięgnąć bardziej szczegółowych informacji, w tym przypadku wizualnych.

Pod blokiem "Portfolio" znajdziemy jeden z najbardziej rozbudowanych modułów w systemie X-CMS. jest to moduł wyświetlający wpisy z komponentu Blog. Potęgą skryptu są możliwości konfiguracyjne dopasowujące wygląd i ułożenie do naszych potrzeb. Mamy w nim możliwość decyzji o kształcie obrazu, obramowaniu, kolorze treści, obramowania, tła przycisków oraz ich ułożenia. Moduł pozwala również na wyświetlanie podstawowych informacji o wpisie jak np.: data, kategoria, autor, avatar autora.

W stopce znajdziemy ciekawy moduł kontaktowy, który pozwala na wyświetlenie dowolnego kontaktu utworzonego w systemie. 

 

 


Kontakt

Nazwa firmy:
Design Studio WWW
Adres:
ul. Wyzwolenia 8
:
66-620 Gubin
Telefon:
+48 662 933 374
E-mail:
info@xcms.pl
:
Przedstawiciel handlowy:
Miasto Wrocław
Adres:
Orzechowa 111/16
:
50-540 Wrocław
Sklepy internetowe - Tworzenie sklepu internetowego