facebook

Strona internetowa Magan


Kategorie projektów: Strony internetowe
Technologie:

HTML5, CSS3, PHP, JQuery, MySQL

Miejscowość:

Zielona Góra

Kolejna realizacja strony internetowej dla której został zaprojektowany katalog produktów. Serwis WWW został stworzony dla firmy reklamowej Magan. Firma zajmuje się sprzedażą gadżetów reklamowych na terenie całej Polski. Witryna internetowa została wykonana w jasnej, błękitnej tonacji kolorystycznej. Wizją klientki było nawiązanie szaty graficznej strony do nieba oraz mieszkających w nim aniołów. Efekt wizji oraz naszej wiedzy można obejrzeć pod adresem realizacji. Dla strony został zaprojektowany specjalny slider przewijający poszczególne grupy produktów. Sam slider został również wsparty technologią parallax, dzięki której to chmury reagują na ruch kursora myszki. Wraz z przewijającymi produktami daje to bardzo oryginalny efekt. 

Ale rdzeniem serwisu internetowego jest katalog produktów, który posiada pełne wsparcie po stronie panelu administratora. Możemy dowolnie zarządzać produktami: usuwać, dodawać, edytować, ukrywać. Panel administratora pozwala również na tworzenie dowolnej ilości kategorii wraz z opisami i zdjęciami. W kategorii mamy możliwość również ustalenia ile produktów będzie wyświetlało się na jednej stronie, oraz ile produktów system ma zmieścić w jednym rzędzie. 

Produkty w katalogu układają się, w tak zwanej siatce, czyli jeden obok drugiego przez określoną ilość rzędów. Po najechaniu na produkt zachodzi interaktywna animacja pozwalająca na przejście do karty produktu. 

Karta produktu posiada standardowy opis produktu oraz galerię. Galeria może być umieszczona po lewej, prawej stronie lub na dole, pod opisem. Każdy produkt w ten sposób może być sterowany niezależnie. Na karcie znajdziemy również przycisk, który otwiera okno popup z formularzem kontaktowym, który pozwala na kontakt z administratorem, obsługą sklepu. Dane z formularza przesyłane są do wcześniej określonego w panelu administracyjnym adresu.

Dla katalogu zostały dodatkowo zaprojektowane moduły, znajdujące się na stronie startowej. Moduły pozwalają na wyświetlanie produktów w przewijanej karuzeli. Mamy możliwość wyświetlania ich animacyjnie lub osadzonych na "sztywno". Opcje modułów pozwalają na wyświetlanie produktów w promocji, najnowszych oraz wybranych przez opiekuna strony internetowej. 

Na wszystkich podstronach serwisu internetowego został też zamieszczony moduł umożliwiający szybki kontakt. Znajduje się on na górze po prawej stronie. Kliknięcie przycisku "Szybki kontakt" powoduje otworzenie małego panelu z miejsce na wpisanie adresu e-mail, bądź numeru telefonu. Dane przesyłane są do właściciela strony internetowej, dzięki którym ma możliwość kontaktu z zainteresowanym użytkownikiem.

Strona WWW posiada również stronę kontaktową składającą się z ogólnych danych kontaktowych, formularza kontaktowego oraz mapki dojazdowej.


Kontakt

Nazwa firmy:
Design Studio WWW
Adres:
ul. Wyzwolenia 8
:
66-620 Gubin
Telefon:
+48 662 933 374
E-mail:
info@xcms.pl
:
Przedstawiciel handlowy:
Miasto Wrocław
Adres:
Orzechowa 111/16
:
50-540 Wrocław
Sklepy internetowe - Tworzenie sklepu internetowego