facebook

Strona internetowa Paradise Baby


Kategorie projektów: Strony internetowe
Technologie:

HTML5, CSS3, PHP, JQuery, MySQL

Miejscowość:

Szklarska poręba

Strona internetowa stworzona dla firmy Paradise Baby, zajmującej się produkcją oraz dystrybucją wózków dziecięcych. Strona WWW została zaprojektowana w jasnej, delikatnej pastelowej tonacji kolorystycznej. Znajdziemy na niej elementy origami podkreślające tematykę dziecięcą serwisu internetowego. Na potrzeby serwisu zaprojektowaliśmy oryginalną szatę graficzną idealnie komponującą się z logiem, jego kolorystyką oraz tematyką strony WWW.

Sercem strony internetowej jest katalog produktów, umożliwiający prezentację wyrobów firmy w sieci internetowej. Katalog produktów pozwala na tworzenie nie ograniczonej ilości kategorii, dodawania do nich obrazów tytułowych opisów. Pozwalają również na ustalenie metod prezentacji produktów znajdujących się w nich. Lista produktów jest przedstawiona w eleganckich blokach reagujących na ruchy kursora oraz posiadających animowane ładowanie, gdy znajdują się w widoku przeglądarki internetowej.

Karta produktów składa się z galerii, danych podstawowych dotyczących produktu, opisu produktu oraz z karty zawierającej specyfikacje techniczne. Każdy z produktów może zawierać nieograniczoną ilość galerii, przełącza się je za pomocą obrazkowych przycisków znajdujących się po prawej stronie galerii. Kliknięcie przycisku powoduje załadowanie zestawu obrazów dotyczących konkretnego wariantu koloru. 

Na karcie produktu znajdziemy również przycisk, który otwiera okno popup z formularzem kontaktowy. Umożliwia to użytkownikowi zadanie pytania dotyczącego konkretnego wyrobu.

Dla strony internetowej zostały również zaprojektowane dodatkowe modułu umożliwiające w dowolnym miejscu na stronie prezentowanie najnowszych produktów, produktów w promocji lub wybranych produktów. Całość jest w prosty sposób sterowana z poziomu panelu administratora.

Strona internetowa posiada jeszcze jeden dedykowany element. Jest nim katalog zawierający listę sklepów, gdzie można kupić wyroby Paradise Baby. Lista pozwala na dodawanie kolejnych punktów zawierających, nazwę sklepu, kraj, adres oraz mapkę dojazdową dla każdego sklepu z osobna.

Oprócz dedykowanych rozwiązań, serwis posiada system podstron, aktualności oraz stronę kontaktową.

 


Kontakt

Nazwa firmy:
Design Studio WWW
Adres:
ul. Wyzwolenia 8
:
66-620 Gubin
Telefon:
+48 662 933 374
E-mail:
info@xcms.pl
:
Przedstawiciel handlowy:
Miasto Wrocław
Adres:
Orzechowa 111/16
:
50-540 Wrocław
Sklepy internetowe - Tworzenie sklepu internetowego