facebook

Strona WWW dla Adametronics


Kategorie projektów: Strony internetowe
Technologie:

HTML5, CSS3, PHP, JQuery, MySQL

Miejscowość:

Bierutów

Maksymalnie nowoczesny serwis internetowy zaprojektowany dla serwisu komputerowego Adametronics. Niepowtarzalnym elementem witryny internetowej jest baner. Składa się kilkunastu obrazów związanych technologią parallax. Dzięki temu zabiegowi obrazy reagują na ruch kursora, zmieniając swoją pozycję. Daje to poczucie jego głębi oraz ciekawy efekt interaktywny. Wodzącymi kolorami serwisu jest biel, odcienie szarości oraz kolor niebieski. 

Zastosowaliśmy skalowany nagłówek, który ułatwia użytkownikom poruszanie się po serwisie. Skalowany nagłówek również ogranicza zasłanianie treści. 

Serwis jest w pełni responsywny, dzięki czemu dobrze prezentuje się na urządzeniach mobilnych. 

Pod banerem znajdują się skrócone wersje oferty, kliknięcie przycisku "więcej..." powoduje przejście do szczegółów danej oferty. Użytkownik już na stronie startowej wie czy dobrze trafił oraz widzi czy znajdzie na serwisie to czego szuka. To nasz priorytet. 

Strona internetowa posiada wiele interakcji, włączających się podczas ładowania serwisu. To dzięki temu poszczególne elementy serwisu pojawiają się przed naszymi oczami wykonując przy tym określone animacje. Panel administratora X-CMS pozwala na ich sterowanie oraz zmianę.

Strona kontaktowa została zaopatrzona w formularz kontaktowy oraz mapę google.


Kontakt

Nazwa firmy:
Design Studio WWW
Adres:
ul. Wyzwolenia 8
:
66-620 Gubin
Telefon:
+48 662 933 374
E-mail:
info@xcms.pl
:
Przedstawiciel handlowy:
Miasto Wrocław
Adres:
Orzechowa 111/16
:
50-540 Wrocław
Sklepy internetowe - Tworzenie sklepu internetowego