facebook

Strona WWW dla Asia Dream Trips


Kategorie projektów: Strony internetowe
Technologie:

HTML5, CSS3, PHP, JQuery, MySQL

Miejscowość:

Warszawa

Świetna strona internetowa dla biura podróży Asia Dream Trips. Serwis został wykonany w nieco ciemniejszej tonacji kolorystycznej. Zabieg ten zagwarantował podkreślenie wyjątkowość wypraw oraz orientalność miejsc do których prowadzą owe wyprawy. Baner strony prezentuje klimatowe obrazy z miejsc, które każdy z nas chciałby odwiedzić choć raz. Niżej znajdują się dwa typu modułów. Pierwszy z nich prezentuje najpopularniejsze kategorie wycieczek. Moduł wyświetla zdjęcie kategorii, tytuł, krótki opis oraz odnośnik do zestawu wycieczek z danego działu. 

Kolejny moduły prezentują karuzelę przewijającą pozycje wycieczek z danej kategorii. Każda pozycja zawiera informacje dotyczące miejsca, ceny, czas trwania wyjazdu oraz standardowo nazwę wycieczki i zdjęcie. Najechanie na obraz wywołuje interakcje pozwalająca przejść do karty danej wycieczki.

Na potrzeby serwisu stworzyliśmy komponent umożliwiający dodawanie referencji wystawianych przez klientów. Referencje również działają w formie interaktywnej karuzeli, która przewija po dwa wpisy w rzędzie. Referencje pozwalają dodać zdjęcie osoby wystawiającej opinię.

Głównym przeznaczenie serwisu internetowego jest prezentowanie oferty wycieczkowej. Został więc utworzony katalog zawierający najróżniejsze wyjazdy z możliwością podziału na kategorie. Dodawane wycieczki na liście, w kategorii wyświetlają się w formie bloków ułożonych obok siebie w oryginalnej oprawie graficznej. Po najechaniu na daną pozycję mamy możliwość kliknięcia w przycisk, który odeśle nas do karty szczegółowej wyjazdu.

Karta wyjazdu zawiera opis wycieczki, zakładkę z informacjami co zawiera cena oraz dane kluczowe dotyczące podróży, kategoria, nazwa wycieczki, cel podróży, czas trwania i miejsce zbiórki. Główną część karty szczegółowej wyjazdu zajmuje galeria. Administrator ma możliwość dodawania nieograniczonej liczby zdjęć.

Realizacja jest świetnym przykładem na to jak można wykonać stronę internetową dla biura podróży, różniącą się od pozostałych.

 


Kontakt

Nazwa firmy:
Design Studio WWW
Adres:
ul. Wyzwolenia 8
:
66-620 Gubin
Telefon:
+48 662 933 374
E-mail:
info@xcms.pl
:
Przedstawiciel handlowy:
Miasto Wrocław
Adres:
Orzechowa 111/16
:
50-540 Wrocław
Sklepy internetowe - Tworzenie sklepu internetowego