facebook

Strona WWW dla Losbo Bau


Kategorie projektów: Strony internetowe
Technologie:

HTML5, CSS3, PHP, JQuery, MySQL

Miejscowość:

Berlin

Rozbudowany serwis internetowy zaprojektowany dla dystrybutora okien. Serwis pod względem nie ma sobie równych w branży, ale o tym zaraz, najpierw omówimy sam wygląd. Strona internetowa została wykonana w w odcieniach trzech głównych kolorach: bieli, niebieskiego, pomarańczowego. Całość jest utrzymana w niezwykle estetycznej i czytelnej formie. Strona startowa została wyposażona w baner przewijający profesjonalne obrazy z domieszką głównej kolorystyki oraz sloganami promującymi serwis. To tyle z wyglądy, serwis najlepiej oglądnąć online, przejdźmy zatem do opisu funkcjonalności. 

Główną funkcjonalnością strony internetowej jest konfigurator okien, pozwalający na stworzenie dowolnego okna o dowolnych parametrach, a następnie zamówienia złożonego przez siebie produktu. Konfigurator prowadzi użytkownika przez kilkanaście kroków, przy których definiuje rozmiary okna, parametry, dodatki, rodzaje i właściwości szyb. Konfigurator pozwala na składanie okien u wielu producentów, dając też gwarancję, że dana konfiguracja, na pewno zostanie wyprodukowana. Konfigurator okien podsumowuje zamówienie, liczbę konfiguracji oraz ilość sztuk każdej z nich. Użytkownik może złożyć zamówienie płacąc za nie lub zostawić zapytanie firmie Losbo Bau, która skontaktuje się z klientem w celu dopracowania szczegółów zamówienia.

Potężny konfigurator okien to nie jedyna funkcjonalność tej strony internetowej. Serwis jest wyposażony również w katalog produktów. Lista produktów ma charakter siatki. Każda pozycja posiada skrócony opis, nazwę producenta oraz odsyłacz do szczegółowej karty produktu lub konfiguratora okien. Lista produktów posiada też filtr pomocniczy, który pozwala z danego rodzaju okien wybrać tylko te konkretnego producenta.

Karta produktów składa się z galerii, listy najważniejszych cech, przycisku otwierającego okno popup z formularzem kontaktowym, umożliwiającym zapytanie o konkretny produkt. W dolnej części karty znajdziemy opis oraz dane techniczne danego produktu.


Kontakt

Nazwa firmy:
Design Studio WWW
Adres:
ul. Wyzwolenia 8
:
66-620 Gubin
Telefon:
+48 662 933 374
E-mail:
info@xcms.pl
:
Przedstawiciel handlowy:
Miasto Wrocław
Adres:
Orzechowa 111/16
:
50-540 Wrocław
Sklepy internetowe - Tworzenie sklepu internetowego