facebook

Strona WWW dla Park Atlas


Kategorie projektów: Strony internetowe
Technologie:

HTML5, CSS3, PHP, JQuery, MySQL

Miejscowość:

Zielona Góra

Nowoczesna strona internetowa stworzona dla firmy Park Atlas zajmującej się produkcją elementów siłowni zewnętrznych. Strona utrzymana, w kolorystyce produkowanych urządzeń. Strona internetowa wykonana jest w technologii One Page. Cały serwis przeglądamy przewijając go w dół. Zwiedzanie serwisu rozpoczynamy od baneru głównego, który jest zrealizowany, w koncepcji Full Screen. Dalej strona internetowa przewija nas do oferty - tradycyjnej zakładki z treścią, następnie do katalogu produktów. 

To katalog produktów jest głównym punktem naszej realizacji, został zaprojektowany tak by czytelnie funkcjonował na stronie "scroll'owanej". Aby katalog można było dzielić na kategorie utworzyliśmy system nawigacji kotwicowej, dzięki czemu można przeglądać produkty z każdej kategorii bez potrzeby przeładowywania strony. Produkty ustawiają się po cztery w wierszu, w nowoczesnej obudowie graficznej. Z założenia kliknięcie w produkt ma prezentować szczegóły wyrobu, w przypadku naszej realizacji przeładowanie strony nie wchodziło w grę. Utworzyliśmy więc prezentację w oknie pop up.

Prezentacja produktu składa się z galerii, prezentującej dany produkt, opis produktu. Właściciel strony WWW ma możliwość dodania kart technicznych, które z kolei, użytkownik odwiedzający serwis internetowy może je pobrać na swój komputer. Całość wystarczy zamknąć przyciskiem, również bez przeładowania strony. 

Serwis Park Atlas posiada również rozbudowaną stronę kontaktową, składającą się danych kontaktowych, formularza kontaktowego oraz mapki dojazdowej.


Kontakt

Nazwa firmy:
Design Studio WWW
Adres:
ul. Wyzwolenia 8
:
66-620 Gubin
Telefon:
+48 662 933 374
E-mail:
info@xcms.pl
:
Przedstawiciel handlowy:
Miasto Wrocław
Adres:
Orzechowa 111/16
:
50-540 Wrocław
Sklepy internetowe - Tworzenie sklepu internetowego