facebook

Strona WWW dla Slim Catering


Kategorie projektów: Strony internetowe
Technologie:

HTML5, CSS3, PHP, JQuery, MySQL

Miejscowość:

Warszawa

Strona internetowa stworzona dla firmy kateringowej z Warszawy. Serwis jest utrzymany w lekkiej kolorystyce w odcieniach bieli oraz zieleni. Strona internetowa ma stwarzać wrażenie lekkiej oraz nowoczesnej. Głównym elementem wpływającym na wrażenia wizualne witryny internetowej jest baner strony. Wykonaliśmy go w formie prezentacji slajdów. Zastosowaliśmy profesjonalne, wysokiej jakości zdjęcia, które mają skłonić konsumentów do dalszego przeglądania strony. Mają również za zadanie oddać odczucie jakości oraz estetyki pracy firmy Slim Catering. 

Baner pozwala na wymianę zdjęć oraz dodawanie sloganów informacyjnych lub promocyjnych. Całość jest w prosty sposób kontrolowana z poziomu panelu administratora strony internetowej. 

Po prawej stronie baneru znajduje się formularz umożliwiający szybki kontakt z obsługą zamówień. Zebrane dane wędrują za pośrednictwem poczty elektronicznej na wcześniej wskazany adres. 

Kolejnym elementem są trzy bloki z treścią, gdzie również zamieściliśmy profesjonalne zdjęcia. Są to skrócone wersje podstron. Ich zadaniem jest prezentacja co użytkownik znajdzie na serwisie oraz promocja najważniejszych elementów oferty.

Serwis internetowy jest również ozdobiony kolorowymi separatorami owocowymi, aby uatrakcyjnić ogólnych charakter wizualny strony WWW, oraz aby oddzielić od siebie różniące się przeznaczeniem działy.

Strona internetowa została wyposażona w komponent aktualności oraz moduł prezentujący logotypu partnerów firmy. 

Strona kontaktowa składa się z podstawowych danych dotyczących firmy oraz formularza kontaktowego pozwalającego na szybkie wysłanie zapytania.

 


Kontakt

Nazwa firmy:
Design Studio WWW
Adres:
ul. Wyzwolenia 8
:
66-620 Gubin
Telefon:
+48 662 933 374
E-mail:
info@xcms.pl
:
Przedstawiciel handlowy:
Miasto Wrocław
Adres:
Orzechowa 111/16
:
50-540 Wrocław
Sklepy internetowe - Tworzenie sklepu internetowego