facebook

Strona internetowa dla szkoły


Kategorie projektów: Strony internetowe
Technologie:

HTML5, CSS3, PHP, JQuery, MySQL

Miejscowość:

Kraków

Najnowsza realizacja wykonana na platformie X-CMS wykonana dla szkoły artystycznej z Krakowa. Serwis jest mocno nafaszerowany kolorami oddając nieco artystyczny charakter szkoły oraz wesołą atmosferę panującą w szkole. Projekt realizacji dla przedszkola z Warszawy był tak udany, że przyciągnął kolejnego klienta zainteresowanego kompozycją blokową, składającą się z wielu kolorów.

Do tej realizacji otrzymaliśmy potężną dawkę profesjonalnych zdjęć przedstawiających dzieci z właśnie tej szkoły, biorących czynny udział w zajęciach. Wszystkie zdjęcia znajdujące się na stronie internetowej są autentyczne i zostały wykonane na terenie placówki. Postaraliśmy się zrobić z nich odpowiedni użytek. Efekt naszej pracy można ocenić pod linkiem w białym przycisku. 

Strona główna składa się podobnie ja w poprzednim projekcie, z dwóch nawigacji. Z górnej pozwalającej na dostęp do każdej części serwisu oraz układu blokowego, prezentującego główne działy serwisu, lub te na które powinniśmy zwrócić szczególniejszą uwagę. Bloki te zostały doprawione interaktywnością, która uruchamia się po najechaniu na nie kursorem.

Na stronie internetowej szkoły znajdziemy podstawowe informacje dotyczące, samej szkoły, kadry, historii, planów zajęć. Znajdziemy na niej również informacje dotyczące planu zajęć, rekrutacji oraz płatności.

Obowiązkowo strona WWW została wyposażona w galerię, dzięki której opiekunowie dzieci w szkole mogą w prosty sposób dodawać zdjęcia poszerzając tym samym zasoby medialne serwisu internetowego.

Strona kontaktowa tradycyjnie składa się z danych umożliwiających kontakt z sekretariatem szkoły, formularza kontaktowego oraz mapki dojazdowej, w oryginalnej kolorystyce. 

 


Kontakt

Nazwa firmy:
Design Studio WWW
Adres:
ul. Wyzwolenia 8
:
66-620 Gubin
Telefon:
+48 662 933 374
E-mail:
info@xcms.pl
:
Przedstawiciel handlowy:
Miasto Wrocław
Adres:
Orzechowa 111/16
:
50-540 Wrocław
Sklepy internetowe - Tworzenie sklepu internetowego