facebook

Strona WWW dla Stylish Touch Staging


Kategorie projektów: Strony internetowe
Technologie:

HTML5, CSS3, PHP, JQuery, MySQL

Miejscowość:

Wielka Brytania

Artystyczna strona internetowa przygotowana dla firmy dekorującej wnętrza. Serwis prowadzony jest w tonacji kolorystycznej składającej się z trzech kolorów: bieli, odcieni szarości oraz koloru brzoskwiniowego. Strona WWW jest wykonana w stylu "One Page", lecz serwis nie ogranicza się tylko do strony głównej. Wertując ją znajdziemy linki rozszerzające informacje. Przejdźmy do szczegółowego opisu, zaczynając od góry. Top strony został wykonany w formie skalowanego nagłówka, który po przewinięciu strony internetowej zmniejsza się. Zastosowaliśmy stylową czcionkę, która po mimo swojej złożoności jest bardzo czytelna. Zlecenie firmy obejmowało również wykonanie loga firmowego, które można również zobaczyć w nagłówku strony WWW.

Kolejnym elementem jest baner strony, który został wykonany w stylu Full Screen. Zajmuje całą dostępną przestrzeń ekranu. Jest w pełni responsywny, a operator strony może na nim umieszczać treści. Baner ma postać slider'a przewijającego obrazy. 

Na potrzeby serwisu WWW zostały wykonana dwa moduły. Moduł prezentujący wykres procentowy, w formie diagramu kołowego oraz moduł prezentujący wartości liczbowe w formie animowanej. Oba moduły są tak zaprogramowane aby włączały się dopiero gdy użytkownik może je zobaczyć. Zabieg ten ma na celu opóźnienie animacji do czasu aż użytkownik przewinie stronę tak by mógł ją dostrzec.

Strona WWW jest wyposażona w system aktualności, na komponencie tym zostały oparte działy Faq oraz blog. Komponent posiada zintegrowany moduł, który umożliwia wyświetlanie wybranej ilości wpisów na stronie głównej. Można je prezentować w formie listy wpisów lub w formie karuzeli przewijającej określoną liczbę wpisów.

Równie bardzo ważnym rozszerzeniem strony internetowej jest system galerii, który pozwala gromadzić zasoby medialne w kategoriach oraz je prezentować w jednym z wybranych stylów dostępnych w ustawieniach galerii. 

W przypadku tej strony WWW warto zwrócić uwagę na całokształt kompozycji. Do stworzenia otoczki graficznej użyliśmy wysokiej jakości zdjęć, spójnych pod względem nie tylko kolorystycznym ale też pod względem formy a nawet osoby na nich występującej.

Serwis jest stroną internetową responsywną, wspieraną przez nasz system zarządzania treścią. Jeżeli spodobał Ci się ten projekt możesz zobaczyć jeszcze: strona internetowa stworzona dla MM Yacht.


Kontakt

Nazwa firmy:
Design Studio WWW
Adres:
ul. Wyzwolenia 8
:
66-620 Gubin
Telefon:
+48 662 933 374
E-mail:
info@xcms.pl
:
Przedstawiciel handlowy:
Miasto Wrocław
Adres:
Orzechowa 111/16
:
50-540 Wrocław
Sklepy internetowe - Tworzenie sklepu internetowego