facebook

Strona internetowa dla MM Yacht


Kategorie projektów: Strony internetowe
Technologie:

HTML5, CSS3, PHP, JQuery, MySQL

Miejscowość:

Sopot

Prezentujemy najnowszą realizację strony internetowej, wykonanej na platformie X-CMS. Strona WWW została zaprojektowana dla firmy MM Yacht, która to zajmuje się wypożyczaniem luksusowego jachtu na różne okazje. Dość nietypowa usługa została przedstawiona na nietypowej stronie. Kolorystyka serwisu internetowego była oczywistym wyborem. Zastosowaliśmy biel oraz odcienie niebieskiego nawiązujące do kolorów morza. Witryna zawiera też wiele elementów graficznych podkreślających charakter branży. 

Nagłówek serwisu internetowego jest oczywiście skalowany. Po przebyciu połowy wysokości baneru, zmniejsza się tak by nie zasłaniał widoku, ale cały czas był dostępny dla użytkownika. Dzięki tej czynności użytkownik ma cały czas dostęp do głównej nawigacji serwisu. 

Baner filmu nie stanowi pokaz slajdów, ani baner statyczny. W tym miejscu osadziliśmy film, dostosowujący się do rozdzielczości ekranu. Film jest automatycznie włączany po załadowaniu strony. Jako że urządzenia mobilne nie pozwalają na takie praktyki. Na nich film jest chowany, a zamiast niego wyświetlany jest pokaz slajdów składający się z trzech zdjęć. Na banerze filmowym został też umieszczony przycisk pozwalający na płynne przejście w dół strony WWW, do działu prezentującego najważniejsze elementy informacyjne serwisu Mm Yacht. Do stworzenia tego bloku posłużył nam moduł FeaturedBox. Niżej znajduje się moduł Blog, prezentujący najnowsze wpisy w aktualnościach. 

Na komponencie blog została też przedstawiona oferta firmy. Dzięki temu wszystkie elementy oferty są odseparowane, ale i przedstawione jako całość. Podobny zabieg był wykonany na stronie serwisu komputerowego. Zaletą rozwiązania jest świetny wygląd oferty oraz bardzo proste jej rozbudowywanie co jest priorytetem.

Galeria została oparta na systemowym komponencie, a wyświetlanie artystycznego kolażu zapewnił styl "Tiles", więcej o galeriach w X-CMS możesz dowiedzieć się na tej stronie.


Kontakt

Nazwa firmy:
Design Studio WWW
Adres:
ul. Wyzwolenia 8
:
66-620 Gubin
Telefon:
+48 662 933 374
E-mail:
info@xcms.pl
:
Przedstawiciel handlowy:
Miasto Wrocław
Adres:
Orzechowa 111/16
:
50-540 Wrocław
Sklepy internetowe - Tworzenie sklepu internetowego