facebook
System rezerwacji terminów dla salonu mody ślubnej

System rezerwacji terminów dla salonu mody ślubnej

4404 wyświetleń

Okres kiedy młoda para bierze ślub jest wyjątkowym czasem, w którym wszystko musi być dopasowane idealnie. Spotkania, terminy, których jest nie zwykle dużo nie mogą ze sobą kolidować. Obsługa młodej pary jest dość dużym wyzwaniem. Salony mody ślubnej nie mogą dokładać dodatkowego stresu parze młodej, która i tak zazwyczaj ma go sporo przez mnogość, natłok spraw związanych z organizacją wesela. Zapomniany termin przymiarki? To byłaby tragedia. Nasza firma we współpracy z siecią salonów mody ślubnej Madonna, opracowała system rezerwacji dla swoich klientów.  

Działanie systemu ma umożliwić rezerwowanie terminów przez klientów Madonna oraz ułatwić jej poszczególnym salonom obsługę ich. Jak to działa? System podzielony został na trzy części. 

Pierwsza część jest widoczna dla użytkowników strony internetowej, klientów firmy Madonna. Za pomocą strony internetowej mogą wybrać salon z sukniami ślubnymi znajdujący się w pobliżu ich miejsca zamieszkania np.: Warszawie, Krakowie itd. Po wybraniu odpowiedniego salonu zostają przeniesieni do formularza gdzie pozostawiają swoje dane kontaktowe wybierają dogodny dla siebie termin, mają też możliwość pozostawienia wiadomości. Użytkownik, klient może skorzystać tylko z wolnych terminów, co usprawnia i automatyzuje całe kolejkowanie spotkań. 

Druga część systemu rezerwacji jest przeznaczona dla salonu mody ślubnej należącego do Madonna. Właściciel salonu może zalogować do swojego salonu i sprawdzać nowe rezerwacje spotkań, zarządzać nimi oraz dodawać nowe. Dzięki możliwości dodawania własnych spotkań system staje się uniwersalnym narzędziem usprawniającym zarządzanie rezerwacjami pochodzącymi z internetu jak i tymi pochodzącymi salonu czy kontaktów telefonicznych. Właściciel salonu ma możliwość modyfikacji rezerwacji oraz ich usuwania. 

Trzecia część systemu jest dedykowana dla głównego admnistratora. Ma on dostęp do wszystkich spotkań realizowanych w poszczególnych salonach, możliwość pełnego zarządzania nimi. Konto głównego administratora posiada funkcje tworzenia nowych kont dla salonów z sukniami ślubnymi, modyfikacji informacji o nich oraz również dodawania nowych spotkań. 

Całość ma za zadanie usprawnienia obsługi klientów firmy Madonna. Mamy nadzieję że z nowym systemem rezerwacji firmie się to uda. 

 

Strona znaleziona na frazach:

  • Strona internetowa dla salonu mody ślubnej
  • System rezerwacji dla salonu mody ślubnej
  • Strona WWW dla salonu z sukniami ślubnymi

 


Kontakt

Nazwa firmy:
Design Studio WWW
Adres:
ul. Wyzwolenia 8
:
66-620 Gubin
Telefon:
+48 662 933 374
E-mail:
info@xcms.pl
:
Przedstawiciel handlowy:
Miasto Wrocław
Adres:
Orzechowa 111/16
:
50-540 Wrocław
Sklepy internetowe - Tworzenie sklepu internetowego