facebook

Strona internetowa dla Babobus


Kategorie projektów: Strony internetowe
Technologie:

HTML5, CSS3, PHP, JQuery, MySQL

Miejscowość:

Gubin

Wspaniała strona internetowa wykonana dla wypożyczalni samochodów w Gubinie. Serwis przepełniony jest profesjonalnymi, dopracowanymi pod każdym względem grafikami. Główna kolorystyka strony WWW to żółć, czerń oraz odcienie szarości. Jednak przez mocne występowanie grafik bazujących na zdjęciach, zróżnicowanie kolorystyczne jest znacznie większe. Baner strony internetowe został oparty na technologii parallax, przez co poszczególne warstwy banera reagują na ruch kursora myszki. Daję to pseudo efekt 3D, podnoszący walory wizualne strony internetowej.

Poniżej baneru znajduje się przegląd najnowszych pojazdów należącej do floty Babobus. Moduł został w przemyślany sposób, ładnie opakowany graficznie. Działa na zasadzie karuzeli przewijające kolejne pozycje. Administrator strony ma możliwość weryfikowania ustawień oraz ich zmiany. Moduł pozwala na wyświetlanie ustalonej liczby pojazdów, wybranych samodzielnie.

Kolejny blok również został oparty na technologi parallax. Mamy tradycyjny blok tekstowy, jednak zanim znajdziemy tło również podlegające interakcją. Są to efekty stwarzające wrażenie profesjonalizmu i nowoczesności. Tak właśnie staramy się przedstawiać współpracujące z nami firmy w sieci internetowej.

Serwis internetowy został wyposażony również w katalog pojazdów należących do Babobus, karta pojazdu posiada dokładny opis, cennik i galerię, przedstawiającą maszyny z różnych profili od zewnątrz oraz od środka. Na karcie szczegółów pojazdu znajdziemy również przycisk. Kliknięcie go otwiera małe okno popup z formularzem. Mamy możliwość napisania do biura Babobus zapytania o konkretny pojazd, który własnie oglądamy.

Na stronie zawarta jest również artystyczna galeria z możliwością dzielenia jej na kategorie. Galeria wyświetlając konkretny album tworzy samodzielnie kolaż zdjęć. 

Serwis jest w pełni responsywny, utrzymany w podobnym tonie jak Stilish Touch Staging oraz strona internetowa dla MM Yacht

 

 

 


Kontakt

Nazwa firmy:
Design Studio WWW
Adres:
ul. Wyzwolenia 8
:
66-620 Gubin
Telefon:
+48 662 933 374
E-mail:
info@xcms.pl
:
Przedstawiciel handlowy:
Miasto Wrocław
Adres:
Orzechowa 111/16
:
50-540 Wrocław
Sklepy internetowe - Tworzenie sklepu internetowego